İhtiyaç sahibi olan her yaştan akut, kronik, terminal dönem, yatağa bağımlı hastalara kendi yaşam alanında alacakları profesyonel yardım için evde hemşirelik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Asya Evde Sağlık Hemşireleri, etkili iletişim kurabilen, kanıta dayalı bilimsel ve güncel uygulamaları uygulayan, karar verme becerileri olan eğitimli, üniversite mezunu, alanlarında uzman, deneyimli ve profesyoneldir. Evde hemşirelik hizmetini veren hemşirelerimiz, titiz, sabırlı, deneyimli, hastaların ihtiyaçlarını belirleyen ve ihtiyaçlarına yönelik bakım sağlar.

Hasta yakınları ile sık sık iletişim kuran, psikolojik, fizyolojik yardımı sağlayan hemşirelik hizmetimizden memnun kalacaksınız. Aldıkları profesyonel eğitimi evde uygularken hastalarda enfeksiyon gelişmemesi için hasta çevresinin temizliğine dikkat ederler.

Deneyimli hemşirelerimiz hastaların 7 gün 24 saat ihtiyaçlarını karşılar. Hastaların vital bulgu takibi ( ateş, solunum, nabız,tansiyon ), kişisel hijyen, günlük yaşam aktivilerini destekler, tuvalet, banyo ihtiyaçlarına yardımcı, ilaç kullanımı konusunda dikkatli davranırlar.

Gerekli durumlarda;

  • kan alma,
  • sonda takıp – çıkarma,
  • intravenöz kateter uygulamasıyla hastalara damar yoluyla serum vermek,
  • yara bakımı,
  • pansuman uygulamalarında hizmet vermektedir.